#1 2012-05-31 13:52:52

Setka

New User

Zarejestrowany: 2012-05-25
Posty: 8
Punktów :   

Jak ściągnąć większą ilość ludzi na serwer.

Witam :]

Kiedyś dawno kiedy grałam na serwerze ZawiszaMU ver 97d pękał on w szwach.

Było kilka powodów ...

- Wszyscy byli traktowani równo nie istniało cios takiego jak subserver VIP dla każdego były dostepne 2serwery po 100osob max
- Itemy w sklepach do +7 i do rangi plate czy bone
- Wingi piórka itp trzeba było zdobyć a nie kupić
- drop kamieni co prawda mniejszy ale taki jak jest tutaj jest bardzo fajny bo mozna kombinować z kamykami tutaj drop kamieni z box of heven jest ustawiony wyśmienicie
- exp na zawiszy x800 tutaj mamy x4000 a fajny moim zdaniem byłby x1500 - x2000
-za resa 500pkt tutaj sie nie kasują i za szybko to idzie co prawda złote moby są podkręcone ale reszte bije sie jak masełko.

zauwazyłam że mamy małą frekwencje graczy więc warto pomyśleć jak to zmienić bo miło widzieć że powstają serwery którymi interesuje sie administracja.

MOJA PROPOZYCJA NA ZMIANY JEST TAKA

-Exp x1500

-drop TAKI JAKI JEST JEST ZAJEBI..Y (tyle kamieni co teraz wypada przy małej dostępności itemów w sklepach bedzie trudniej chodzić  exc i dobrych setach ale cała przyjemność gry jest w tym żeby sobie takie zrobić np ktoś lubi dragon set a w sklepie ma +9 +28 a jesli go w sklepie nie bedzie to trzeba o niego się postarać i gra nabiera sensu )

-RESET proponuje aby pkt nie zostawały tylko aby za reset było 1000 - 1200 pkt wtedy nie bedzie po 2ch dniach po 50rr a po tyg GR  (ktoś wchodząc na strone internetową widzi ze ludzie mają po 80rr po GR to już nie zachęca żeby zacząć)

-WINGI itemy do Questa piórka itd powinny zniknac ze sklepu.

-Magie w sklepach proponuje aby dla każdej postaci w sklepie był jeden z popularnych czarów czyli dla np: SM EvilSpirit DL FireBrust BK TwistingSlash itd.

-Promocja serwera jak pisalicie na MUcenter i innych portalach spoko ale server jak juz pisałam jest zbyt wypasiony (nie mowie ze gra sie zle bo gra sie fajnie) ale większość woli servery na których trzeba się wysilić aby zdobyć dobre itemy.

-Ciekawsze rzeczy mogłyby być dostępne jak są za pc pointy ale bez box +1 do +5 i fajny byłby sklep na stronie internetowej w którym wymienialo by sie reny lub inne drobiazgi które dropią z moobów.(tylko bez akcji typu 50ren za wingi 3 lvl, bardziej 50 ren za flame of condor)



Przemyślcie To Panowie.!!.

Ostatnio edytowany przez Setka (2012-05-31 14:01:10)

Offline

 

#2 2012-05-31 14:39:55

Polak

New User

Zarejestrowany: 2012-05-30
Posty: 4
Punktów :   

Re: Jak ściągnąć większą ilość ludzi na serwer.

Wiesz ze to sie wiąże z res acc?
Ja jeszcze proponuje

-bardzo rzadko eventy by nie osiągnąć czegoś zbyt szybko
-brak servera VIP i sklepów donate(chyba że jest problem z utrzymaniem serwa... ale to są chyba inne sposoby na kasę)

Offline

 

#3 2012-05-31 15:11:50

Setka

New User

Zarejestrowany: 2012-05-25
Posty: 8
Punktów :   

Re: Jak ściągnąć większą ilość ludzi na serwer.

ACC wczesniej czy pózniej sie przyda bo jak kazdy bedzie wypasiony na maxa to sens gry ucieknie a gra sie dla zabawy a kiedy skonczy sie zabawa bo bedziesz miał wszystkie postacie itemy itd to grać sie nie bedzie chciało.

Offline

 

#4 2012-06-01 09:00:30

mati.s1991

New User

Zarejestrowany: 2012-06-01
Posty: 1
Punktów :   

Re: Jak ściągnąć większą ilość ludzi na serwer.

Grał ktoś z was na STARYM APOCALYPSE ?? tam nie było żadnych resów acc i nikt nie narzekał na to ze innni mają wypasione sety. Tam była atmosfera ....

Offline

 

#5 2012-06-08 20:40:07

Marko

Administrator

Zarejestrowany: 2012-05-24
Posty: 6
Punktów :   

Re: Jak ściągnąć większą ilość ludzi na serwer.

chcecie zmian  to ja mogę wam zaraz pozmieniać ale nastąpi res acc
czekam za odpowiedziami

Offline

 

#6 2012-06-08 23:17:05

 elite11pl

New User

5576904
Skąd: Nowa Sól
Zarejestrowany: 2012-06-01
Posty: 5
Punktów :   

Re: Jak ściągnąć większą ilość ludzi na serwer.

jak, to nastąpi to ja przestanę grać..
Serwer nie stoi jeszcze miesiąc, a już rr acc..
jestem na nie.

Offline

 

#7 2012-06-09 15:41:08

Kali

New User

Zarejestrowany: 2012-06-09
Posty: 2
Punktów :   

Re: Jak ściągnąć większą ilość ludzi na serwer.

Server nie stoi miesiąca już reset banować tego zioma ..

Offline

 

#8 2012-10-28 14:05:48

Masell

New User

Zarejestrowany: 2012-10-28
Posty: 3
Punktów :   

Re: Jak ściągnąć większą ilość ludzi na serwer.

Powiem że "Setka" ma racje... jak jest serwer za bardzo wypasiony i ułatwiony to gra się po jakimś czasie nudzi...
Taki przykład <ZhyperMU czy FortressMu> gra sie miesiąc może dwa i jest nuda... Jewel of Soul oraz Jewel of bless w sklepach wszystkie itemy do qesta, exe dropia z mobków normalnie... dla mnie to nuda po prostu:D....
konta Vip owszem popieram serwer trzeba jakoś utrzymać ale ułatwianie gry takimi itemami w sklepach to jest ( - )
no i exp od 1500 do 4000 jest jeszcze znośny ale te 999999999x to żenada totalna
dobrym rozwiązaniem było jak w ariethmu
3 serwery <Low/Normal/High> czy jakoś tak <800exp/4000exp/99999exp> wtedy było dla każdego coś dobrego

Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shahid-kapur.pun.pl www.ritualclan.pun.pl www.emocje-uczucia.pun.pl www.livetocraft.pun.pl www.irpminecraft.pun.pl